همکار گزارشگر

همکار گزارشگر دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

با مردم  و برای مردم

همکار گزارشگر

ما باشید

 

 

 با توجه به گستردگی   بین المللی  دامنه پخش هفته نامه همسر  همین طور سایت های خبری تحلیلی موسسه فر هنگی هنری آشتی  بران شدیم تا با طرح  همکار  گزارشگر ما باشید  گامی هر چند  کو تا ه در عرصه اطلاع رسانی برداریم .

همواره این مردم  هستند که در لایه های اجتماعی  از نزدیک با مشکلات و کمبود ها  دست به گریبان هستند و بی شک  مسئولین محترم و دلسوز نظام نیز خرسند خواهند شد چنانچه معضلات و مشکلات موجود در کشور را از دریچه  چشم مردم  ببینند  و هوشیار شوند .

هفته نامه همسر در حیطه قانونی تعریف شده  اقدام به برگزاری مسابقه همکار گزارشگر نموده که به معرفی جاذبیت های گردشگری ، مصاحبه با افراد فرهیخته فرهنگی و هنری و ورزشکار،  گفت و گو با مسئولین شهری و آموزشی  کشور توسط  شما خوانندگان محترم هفته نامه در جای جای کشور عزیزمان بپردازیم.

 از شما دعوت میکنیم تا با ارسال گزارشات و مطالب، بخصوص عکس و حتی فیلم به  بالا بردن کیفیت هفته نامه بین المللی همسر کمک نمائید.

 در این طرح به  گزارشاتی که توسط  شما به دست ما برسد در صورت استفاده در هفته نامه  حتی حق زحمه ای نیز تعلق  می گیرد و چنانچه همکاری ادامه یابد از شرایط در یافت کارت خبرنگاری و گزارشگری نیز برخوردار خواهید شد.

 امید است این پل  ارتباطی بین ما و شما عزیزان بیش از گذشته به بالا بردن کیفی هفته نامه کمک نماید.

مطالب حتماً تایپ شده و از طریق ایمیل آدرس مجله و  به همراه مستند آن  بخصوص عکس و یا فیلم باشد.

 ضمناً خرسند می شویم برای جلوگیری از مشکلات بعدی قبل از هر گونه مصاحبه و یا تهیه گزارشی  با روابط عمومی هفته نامه همانگی صورت گیرد تا ما نیز در جریان  تصمیمات شما برای تهیه گزارشات قرار گیریم و در صور ت نیاز به شما راهنمایی هایی  لازم را داشته باشیم.

 شایان ذکر است  ما در انتظار ارسال شعر داستان و مقاله  و نوشته های شما  کما فی سابق هستیم...

 تلفن روابط عمومی هفته نامه و آدرس ایمیل ما به شرح زیر است . اما بهترین راه ارسال گزارشات ورود به سایت هفته نامه همسر وارسال گزارش از همین راه است که بسیار ساده نیز می باشد. و کافیست در قسمت ارسال خبر  وارد و خبر تان را ارسال نمائید.

 44608672-021

Ashti.js@gmail.com

 

http://www.hamsar-magazine.ir/


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین