هیچ آداب و ...

هیچ  آداب و ... دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

 

هیچ آداب و ...

هرچه می خواهد دل تنگت بگو

 

  • آقا این که میگن بچه زیاد باشه خیلی هم خوبه اما چقدربهتره بیشتر به فکر رفاه همین بچه های فعلی باشند . برای نمونه چرا بیمه به بچه چهارم تعلق نمی گیره و بایدبیمه گذار خودش هزینه بیمه بچه چهارم را بدهد!
  • آقا چرابرای کارهایی مثل خرید مسکن و یا ماشین که هیچ کس جز خود فرد ذینفع نیست پایان خدمت نمی خواد ولی برای گواهی نامه که جامعه را به خطر می اندازد پایان خدمت می خواد.یعنی کسی که سرباز فراریه، پشت ماشین و یا موتو،ر نمی شینه!و خطر برای مردم نداره؟
  • این کار خوبی که اماکن برای هر ملکی یک کد پستی می خواد و هر صنفی برای کار خودش معرفی می شه اما واقعاً هر کی تو صنف خودش داره کار میکنه .طرف ،مجوز کافی شاپ داره کپی می گیره –مهر می سازه –بنر می زنه و کارهای تبلیغاتی هم می کنه...روزهای پنج شنبه، جمعه هم عروسی ها فیلم و عکس می گیره و مونتاژ می کنه!
  • آقا ببخشید مدرسه ای که قراره سال دیگه خراب بشه از والدین به زور پول میگیره تامثلاً................ بشه بابا ی بچه خوندن ونوشتن بلد نیست تازه تو خونه کامپیوتر نداره ما شدیم معلم سر خونه بچه هامون ...بخدا نداریم این همه پول بدیم اونم برای بچه کلاس اولی اگه میخواستیم این طوری باشه می بردیممدرسه غیر انتفاعی!
  • اگر می خواهید مشکل ترافیک تا مقدار زیادی حل بشه هر مسافر کش خصوصی یا هرکی جلوی زن و بچه مردم بوق زد را بگیرید ماشینش را شش ماه بخوابونید .آن ها که کارشون مسافر کشیه، برن یه تابلو کوچک بگیرن هم شناسائی میشن و همقبلش آموزش ببینن که سر چهارراه و یا تقاطع نایستند. وایستادن جریمه نه حمل با جرثقیل...تا نباشه زور درست نمیشه...
  • ببخشید از موتور سورهای متخلفحتی ما موتور سوارها شاکی هستیم سر چهارراه می ایستیم پشت سر ما بوق میزنند که برو ،پلیس هم زورش به ما می رسه که هم کلاه داریم و گواهی نامه اونا هم که متخلف هستند هیچی دیگهراحت می تازند...
  • آقا رفتیم وام بگیریم دوستم بیست میلیون گذاشته من 16میلیون بگیرم برگشته میگه سند بیار گفتیم چشم میگه شما بابت 16 میلیون باید بیست و هشت میلیون بدهید و به دوستم هم میگه شما باید سه سال دست به پولت نزنی ...دوستم گفت ول کن بابا این که اسلامی نیست...!
  • خدا وکیلی بجز داستان هسته ای که ملی است آقای رئیس جمهور و معاونینش کاری جز بحث در باره یارانه ندارند که هی میگن می خواهیم برداریم شاید برداریم،در حال بررسی هستیم و از این حرفها ...

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین