دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

نامه ها و درد دل شما

 

ضمن عرض تشکر از ارسال مطلب و بخصوص انتقاد ها و پیشنهادات شما عزیزان .در خصوص تغییر نوع خط و درشت نمودن مطالب به عرض میرساند به زودی قد و شکل هفته نامه همسر کاملاً تغییر نموده و بی شک خط  نوشتاری هفته نامه نیز درشت تر می شود. این دقت و حساسیت شما قابل ستایش می باشد .صر فاٌ جهت پاسخ گویی عرض می کنیم که تلاش ما این است که مطالب دنبا له دار نباشد و ناچار از این نمونه خط برای اینکه کل مطلب در یک و یا نهایت دو شماره به پایان برسد استفاده می شد.

 درخصوص ارائه هفته نامه در کیوسک های مطبوعات  عرض می شود هفته نامه در بعضی کیوسکهای مناطق تهران و شهرستانها وجود دارد اما از آنجا که حق پخش هفته نامه بیش از سی در صد می شود وهم اکنون نیز ما در حال پرداخت هزینه های زیا دی هستیم مقبول به صرفه نیست که بهای هفته نامه را گرانتر نمائیم ولذا ناچار هستیم از روش اشتراک

بهره مند شویم. و از حمایت های مشترکین و خوانندگان محترم چون گذشته برخوردار شویم.

 نظر سنجی:

از آنجا که چاپ آگهی ها بویژه آگهی های دولتی کمک قابل توجهی به نشریات و بخصوص روزنامه ها و هفته نامه ها می باشد مکاتباتی با  معاونت محترم مطبوعات کشور صورت گرفت که در نهایت ،بحث لزوم  تغییر اندازه هفته نامه مطرح شد ولی بعد از مدتی مشخص گردید جهت تخصیص  آگهی های دولتی  تعداد صفحات داخلی نیز باید افزایش پیدا کند  و این به آن معنا بود که هزینه بیشتری به هفته نامه وارد می شود و لذا امکانش برای ما وجود نداشت که هم  اندازه هفته نامه تغییر کند و هم تعداد صفحات بیشتر شود ناچار منصرف شدیم .

اما چنانچه شما خوانندگان محترم تمایل داشته باشید اندازه هفته نامه از حالت فعلی به اندازه دو برابر خواهد شد و در واقع همان مقدار کاغذ ولی با اندازه بزرگ تر تقدیم می شود.البته خواننندگان و مشترکین ما در اینتر نت دچار مشکل زیادی نمیشوند اما بی شک بسیاری از خوانندگان مجله که با این سایز هفته نامه در ده سال گذشته خو گرفته اند شاید برایشان کمی مشکل باشد.

 نکته دیگر که نیاز به هماهنگی بیشتر شما دارد رنگی بودن هفته نامه است در حال حاضر ما رو ی جلد و پشت جلد رنگی داریم که همین مسئله در هر شماره مبلغ پانصد هزار تومان به ما تحمیل هزینه دارد . اما زیبائی کار بیشتر دیده می شود. گرچه در بیشتر دنیا خوانندگان به محتوای نشریه توجه دارند ولی در ایران رنگ تأثیر زیادی دارد . ما می توانیم همین رقم را برای اندازه بزرگ تر اما سیاه و سفید داشته باشیم  و یا قیمت را دو برابر نموده و اندازه را نیز افزایش دهیم و یا اینکه چون گذشته با همان اندازه و سایز پیش برویم که همانطور که در جریان هستید بعلت کم شدن یارانه مطبوعات ما ناچار هستیم هر از چندی  هر دو شماره را یک بار چاپ و تقدیم شما بنمائیم. گر چه سعی نموده ایم  به مشترکین مان اجهاف نشود و شمارگان مجله را در اشتراک لحاظ نمی نمائیم بلکه تعداد مجله را مورد نظر می دانیم  تا اجهافی به خوانندگان نشود اما در هر صورت کاری غیراز اخلاق حرفه ای صورت می گیرد که ما پیشا پیش متأسف و شرمنده شما هستیم.

 همواره این شما خوانندگان محترم بوده اید که مارا در مسیر درست یاری نموده اید و لذا نظر های شما برای ما از هر چیزی مهم تر خواهد بود . پس چون گذشته  راهنما و یارو یاور ما  باشید .

ارادتمند شما

 جعفر صابری


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین