نشستی دوستانه با یکی از خیرین شهرمان

نشستی دوستانه با یکی از خیرین شهرمان دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

نشستی دوستانه با یکی از خیرین شهرمان

رقیه کر بلایی علی قلی پور هستم ، متولد 1340 ، از سال 1386 به امور خیریه علاقه مند شدم و دلیل اصلی آن این بود که چون خودم در گیر بیماری فرزندم شدم ،تصمیم گرفتم که به کار خیر رو بیاورم و شکر خدا هم خیلی خوب بوده.

 سال 1364 ازدواج کردم .و چند سال بعد از ازدواج هم صاحب فرزند شدم.

 پس از مرگ فرزندم به امور خیر پرداختم و از این راه زندگی دوباره پیدا کردم.

پیشنهاد من به مردم این است که یا با کمک مالی و یا با حضورشان در امورخیر به خودشان قبل از هر کسی کمک کنند.

 گروه رفتگران طبیعت تهران با مسئولیت آقای کا ظم نجاریون ،و تنی چند از خیرین و با نوان نیکو کار بخصوص آقای زارع نژاد و سر کار خانم طاهره قرورچیان  که همواره در امور خیر همراه و مشوق من بوده اند را باید به حضورتان معرفی نمایم. همچنین گروه جوانان دانشجو که جای تشکر فراوان دارد .

کمک اصلی من ،همسرم مهربانم آقای رضا رفائی فرد  می باشد  و کمک های مالی از طرف ایشان هستند . همواره در سخت ترین شرایط زندگی و کار محبت و گذشت همسرم تسکین بخش من بوده  و در واقع خَیّر واقعی اوست چرا که با گذشت و صبر در مقابل من، راه ادامه کار را برایم هموار می سازد.

لازم است از همکاری مسئولین محترم بخصوص شهرداری منطقه پنج  و معاونینشان در بخش ها ی مختلف و شهر دار خوب ناحیه آقای بالش زر و مدیر محترم سرای محله آقای محمد مقدم  کمال تشکر را بعمل آورم و همچنین همکاری خوب شورایاری محله فردوس بویژه آقای مصطفی اصلانی دبیر  این شورا   نیز همواره کار گشای  ما بوده اند.

شایان ذکر است آقای محسن رضائی مدیر سابق سرای محله فردوس نیز زمان تصدیشان  همواره مشوق  ما بود.

گفتنی است که مراکزی چون مرکز آموزش قلم چی شعبه فلکه دوم صادقیه و موسسه زبان ایران و اروپا به مدیریت آقای روستایی از مراکزی هستند که مددجویان مارا به صورت رایگان ثبت نام نموده و از این راه به ما خد مت فراوان مینمایند.

همچنین بیشتر کسبه محترم منطقه از جمله  مدیریت محترم قنادی برگ سبز که در مراسم ما همواره بعنوان خَیّر حضور داشته و قسمتی از پذیرایی به عهده ایشان بوده است باید نام آورده شود.

 


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین