آقای ناصر خاکی صاحب مشهور ترین تاکسی و همسرش

آقای ناصر خاکی صاحب مشهور ترین تاکسی و همسرش دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

 

آقای ناصر خاکی صاحب مشهور ترین تاکسی و همسرش

 

آقای خاکی متولد 1322 است و آذریست ، وی بیش از چهل سال است که متاهل است و صاحب سه فرزند می باشد .خودش می گوید.

من سه فرزند دارم، یکی از آنها سوالات کنکور طراحی می‌کند. اخیراً پنج جلد کتاب چاپ کرده. یک پسرم هم استاد آشپزی و مدیر است و حدود 30 - 40 تا آشپز کادر زیر دستش هستند. دخترم هم مهندس کامپیوتر است که اخیراً فارغ‌التحصیل شده. خوشحالم که زندگی پاکی داشته‌ام و بچه‌هایم را به سامان رسانده‌ام.

چند سال پیش آقای خاکی را ما به خوانندگان هفته نامه همسر معرفی کردیم ،و نوشتیم که این مرد عاشق طبیعت ،از کمترین امکانات و حتی گاه بازیافت محصولات ، چگونه محیط اطرافش را زیبا و دلنشین کرده، زندگی و تلاش ایشان می تواند الگوی بسیار خوبی برای نسل جوان باشد که تلاش بیشتری داشته باشند و به جهان اطرافشان بهتر بنگرند.

 شایسته است  مسئولین  کشور بویژه محیط زیست از طرح ها و بر نامه های او استقبال کنند و امکان ارائه خد مات وی را بیشتر فراهم سازند این مرد 71 ساله با ارائه طرح های فرا فر هنگی خد ماتی را در خور پیشرفته ترین کشور های جهان به مسافرین خود ارائه می دهد که کمترین آن اینترنت پر سرعتی است  که در تاکسی خود  به مسافرین  ارائه می دهد.خودش  ابراز تاسف می کند که چرا شرکت های اینترنتی از این طرح استقبال لازم را ننمودند و او هم مثل بیشتر خد ماتش به همشهریان ،این طرح را نیز از جیبش هزینه نموده.

 مدیریت شهری چون تهران لازم است که با بکار گیری چنین طرح هایی در مقیاس گسترده تر اقدام به فر هنگ سازی مناسب در بین شهر وندان بنماید و مسئولین کلان شهری چون تهران از هر فرصتی برای آموزش بهره مند شوند و چه فرصتی بهتر از اینکه مسافرین  از این گونه موارد مطلع شوند. خوشبختانه بیشتر همکاران مطبوعاتی و حتی صدا وسیما از این مرد و خد ماتش بار ها یاد نموده اند و به اندازه کفایت او و خد مات معرفی شده . آقای خاکی در طرحی تازه برای بالا بردن فرهنگ مطالعه در بین مردم اقدام به هدیه نمودن هفته نامه همسر در بین مسافران خود نموده که ما نیز از این پیشنهاد وی استقبال کردیم و زین پس هر مسافر تاکسی سبز تهران بعد از خروج از تاکسی یک شماره هفته نامه همسر نیز هدیه می گیرد . آقای خاکی معتقد است هفته نامه همسر بعنوان بهترین رسانه خانوادگی می تواند نقش مهمی برای بالا بردن فر هنگ خانواده ایفا نماید به همین دلیل این کار لازم و ضروری است که مجله به دست مردم برسد.وی در تاکسی خود بار ها به حل مشکلات خانوادگی و مشاوره نیز اقدام نموده که داستانهای بسیار زیبا و شنیدنی از هر کدامش دارد.

 امید وار هستیم او که سمبلی از یک همشهری خوب است همواره پیروز وسر بلند در کنار خانواد و همشهریانمان باشد و تفکر زیبایش هر روز در بین مردم بیشتر رشد نماید.


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین