انجمن فرهنگی کوهسار

انجمن فرهنگی کوهسار دو شنبه 7 اردیبهشت 1394

از جوانان مشتاق به فرهنگ و هنر ملی غافل نشویم

روی دوشش ساز گیتار حمل می کرد ،دوربر مدعوین قدم می زد گوئی فکری در مخیله اش دور می زد . می خواست قدم بگذارد و حس درونش را با مجریان در میان بگذارد او گیتار می نوازد که یک ساز غربی و فرنگی است . ولی در جمع انجمن فرهنگی کوهسار قرار گرفته که هیچگونه سنخیتی با موسیقی غرب و پاپ ندارد ،دلش هوای این فضا را داشت قدم جلو گذاشت و از فرهنگ مدیر مسئول انجمن فرهنگی کوهسار تقاضا مشارکت نمود فرهنگ نیز او را پذیرا شد و اکنون آقای عبدالمالکی چهارمین هفته است که در جمع کوهساریان آهنگ های سنتی و عرفانی با گیتارش اجرا می کند.

فرهنگ می گوید:جوانهای مشتاق به موسیقی به بی راهه کشانده شده اند دهکده جهانی حتی ادبیات موسیقی ما را نیز نشانه گرفته اند .

انجمن فرهنگی کوهسار همه هفته جمعه صبح در پارک کوهسار (شهران ) و آخرین چهارشنبه هر ماه را در انجمن فرهنگی کوهسار واقع در کن کوچه خدا بخش به اجرای برنامه های فرهنگی هنری می پردازد .

فرهنگ

مسئول انجمن فرهنگی کوهسار

09123034552

 

 

اینجانب محمد فرهنگ هستم متولد 1321/1/1تهران فرزند پنجم خانواده پدرم بازنشست وزارت راه (راه آهن)و خودم نیز بازنشسته وزارت راه و ترابری هستم که هیچگونه شغلم سنخیتی با امور فرهنگی نداشت بعد از بازنشستگی به امور فرهنگی پرداختم انجمنی را دائر نمودم که در آن در طول مدت 17 سال افراد فرهیخته اطرافم قرار گرفتند و به اجرای امور فرهنگی و موسیقی سنتی و ملی می پردازیم در سال 1346 ازدواج نمودم دارای سه فرزند م که دو فرزند دختری دارم که به حمداله زندگی مستقلی دارند .


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین