جشن میلاد ...علی(ع

جشن میلاد ...علی(ع شنبه 12 اردیبهشت 1394


جشن میلاد ...علی(ع 

عصر روز سه شنبه هشتم  اردیبهشت ما ه سرای محله فر دوس منطقه پنج شهرداری شهر تهران شاهد بر گزاری جشن میلاد مولای متقیّان علی علیه السلام بود که به همت کار کنان این مرکز برگزار شد .

 در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید توسط قاری محترم ،آقای امیررضا ابوالقاسمی شروع شد ،برنامه های متنوع هنری به ترتیب به حضورمهمانان تقدیم شد.  گروه موسیقی صدای زندگی با اجرء زیبایشان توسط نغمه نجد شاد، نوازنده سنتور،ثنا صفارزاده نوازنده دف وتنبک و نیوشا گلدی نوازنده سه تارارائه شد.

 در ادامه آقای دانیال نوری نوجوان عزیز برنامۀ شاهنامه خوانی بسیار جالبی را ارائه  نمود و سپس گروه تمنای وصل برنامۀ موسیقی خود را اجرا نمودند. تقدیر از خیرین گرامی بویژه آقای عباس زارع نژاد  عضو کانون خیرین باد بادکهای بی نخ صورت گرفت و از پدر دو شهید ،حاج آقا صفویان نیز قدردانی شد .به پاس گذشت فراوان پدر یک بیمار که سالها از فرزند ش پرستاری نموده، آقای عبدالحمیدی را معرفی نمودند و همچنین از خد مات معلم قرآن سر کار خانم فرامرزی قدردانی شد در این میان از سر کار خانم رفقی که به صورت داوطلبانه آموزش بچه های کار و خیابان را داشته نیز قدردانی شد. آقای روستا یی نیز دبیر عزیزی بود که از تلاشش قدردانی شد و همچنین کلیه مهمانانی که به نام مطهرعلی مفتخر بودند هدایایی دریافت نمودند . اجراء مسابقه زنده و تقدیم هدایا به مهمانان ، همچنین قدردانی ،توسط همکاران از تلاش ریاست سابق سرای محله فردوس آقای محمد مقدم صورت گرفت ،  آقای علی بهمنی  نیز با بیانات زیبا و شیوایی از راز عشق و اشعار مولانا  را تقدیم حضار نمودند. در ادامه آقای جعفر صابری مدیر عامل مؤسسه آشتی و صاحب امتیاز همسر از تشریف فرمایی مهمانان به نمایندگی مدیریت جدید سرای محله فردوس آقای دکتر عبدلی تشکر نمود و از تلاش خانم ها کربلائی ، نو دولقی ، مریم نادری و دیگر همکاران  در بر گزاری این جشن کمال تشکر را نمود.

 مجری و گزارش گر مریم نادری

 


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین