صدای شما

صدای شما سه شنبه 2 تیر 1394

صدای  شما...!

آقا سلام من از مجله خوب شما که مطالب خواندنی چاپ می کند متشکرم ،ولی گاهی می بینم مطالب تکراری است و یا حتی در سایت های دیگر هم من می خونم؟

آقا من  نظری هستم کارشناس علوم آزمایشگاهی راستش باید بگم درست در وسط مهمترین نقطه از شهر تهران که بیشترین ترافیک را هم داره و ارزش زیست محیطی فراوانی را هم دارد ما شاهد زمینی هستیم که بلا تکلیف رها شده ما در روزنامه همشهری هم گفتیم و نوشتند ،حالا که مقام معظم رهبری هم روی فضای سبز شهر تهران نظر دارد باید به فکر این 170 هکتار زمین بلا تکلیف وسط تهران باشند.لطفاً اطلاع رسانی کنید.

ببخشید این همه صحبت  از استحکام ساختمان ها و نظارت بر ساخت و ساز می شه و زمان بتون ریزی سقف ها  همه چیز خوب کنترل می شه چرا در مهمترین قسمت آن یعنی ستونها که با دست و به وسیله کارگران به روش سنتی و قالب های معمولی ریخته میشه هیچ نظارتی نیست  ستون که مهمتر از سقفه و باید محکم تر باشد؟

ما چه ملت صبوری هستیم میلیار ها تومان می برند می خورند و هیچ کس کاری نمی کنه باشه به ما ربطی نداره دیگه گوشت خر و سگ که به ما می دن یکی نباید بگه این چه داستانی است ...آقا بهتر نیست  به جای کار خانه به فروشگاه ها سر بزنن و ببینن چی داره به خورد ملت داده  میشه؟

 آقا ما چند تا بطری آب خریدیم و با دقت روش را خوندیم دیدیم بیشترش روش نوشته آب آشامیدنی ،کاشف به عمل آوردیم دیدم همین آب لوله کشی روتو بطری میریزن به ما بعنوان آب معدنی میدن ...این درسته؟

 ببخشید چندی پیش تو یکی از مدارس تهران یه پسر بچه زنگ تفریح تو کلاس درس تو  بطری آب همکلاسیش ...می ریزه بعد هم از پنجره ریخته تو سر بقیه بچه ها ...به هرکی هم گفتیم چیزی نگفت مدیر مدرسه هم ساکت بود ...میگن بابای بچه پولداره به مدرسه کمک مالی میکنه...بچه ما چطور تربیت میشه؟

این بود دولت تدبیر و امید ؟این بود کمک به محرومین ؟فکر میکنید فقط بنزین گران میشه و دیگه هیچ اتفاقی برای مردم نمی افته ؟ تو رو به خدا فر مایشات مقام معظم رهبری را جدی بگیرید وجود ماشین های میلیاردی لطمه شدیدی به اقتصاد ما وارد میکنه بحث فاصله طبقاتی را جدی بگیرید.


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین