صدای شما

صدای شما پنج شنبه 12 شهریور 1394

صدای شما

+سلام: من از منطقه پنج آموزش پرورش شهر تهران تماس می گیرم معاون یک مدرسه ابتدائی هستم و می خوام عرض کنم بیش از بیست و دو ساله که در یک مدرسه در این منطقه کار میکنم. در طول این مدت یک متر به محیط آموزشی و کلاسهای ما افزوده نشده ولی تمام کوچه ها و خیابان های اطراف ما شاهد ساخت و ساز وحشتناکی بوده که غالب منازل یک و دو طبقه تبدیل به پنج طبقه و ده یا بیست واحدی شده اند این یعنی تراکم جمعیت و حالا شما بفر مائید آیا امکان پذیرش و سرویس دهی به این حجم عظیم دانش آموزان برای ما وجود دارد؟ حتی اگر شمار مدارس غیر دولتی را هم  در نظر بگیریم باز ما با مشکلات فراوان آموزشی روبرو خواهیم بود . بی شک چاره کار این است که مسئولین فکر درستی بنمایند و آن این است که مبالغی را جهت افزایش مکانهای آموزشی بویژه مدارس در نظر بگیرند ایجاد فرهنگسرا و یا مراکز فر هنگی بسیار مناسب است، اما ای کاش می شد این مراکز چند منظوره در نظر گرفته شود و از این امکانات برای آموزش فرزندان بویژه در ایامی که بی شک با مراجعه کمتری روبرو هستند بهتر استفاده شود.  و این کار بسیار ساده ای است.

-سلام : چند سال پیش شما مطلبی داشتید با عنوان چشم پلیس که به موضوع ترافیک و مشکلات آن اشاره کرده بودید من همان زمان  تلفنی پیشنهاد کردم این طرح را بدهید به  فرماندهی پلیس راهنمایی تهران بزرگ، ولی خبری نشد.لطفاً پیگیری کنید.

+ آقا سلام : یه سئوال داشتم ؛این چه داستانی است که یه بدبختی یک کیلو میوه میدزده اسمش را با عکسش چاپ میکنند آبروی بابا را می برند ،ولی هزار بار بد تر از او ن می نویسند ن ح و یا اسمش را با حرف اول می نویسند؟ راستی تولد مجله همسر هم مبارک...

+آقا سلام : می خواستم بگم با امضاء توافق نامه هسته ای حالا حالا ها قرار نیست هیچ اتفاقی بیفته؟...این گرانی و بلاتکلیفی پدر ملت را در آورده نه خریدی، نه فروشی ، نه زندگی ،ما کاسبیم نمی دونیم بفروشیم  یا نه ،پول نداریم بخریم ... ملت هم مثل ما...

+سلام آقا من یک کاسب هستم بیست وپنج ساله مغازه تأسیسات دارم و سه تا هم کارگر که باخودم همکاری می کنند البته دوتا ،برادرام هستند و یکی هم غریبه ما در یک مغازه 30 متری در غرب تهران کار میکنیم مالیات ما شد ماهی بیست و پنج میلیون تومان ،من میخوام بگم آقا شما بیا ماهی چهار میلیون ،مغازه و کلیه امکانات را بگیر به ما بده این چه جور حساب وکتابیه که شما انجام می دید!

+آقا ببخشید باتوجه به شروع سال تحصیلی می خواستم عرض کنم این داستان شهریه ها و یا کمک های مردمی ما را بی چاره کرده و بشدت در فشار هستیم  هزینه های  تهیه کتابهای درسی و همچنین مشکلات ثبت نام و کمک های مردمی که ناچار به پرداخت هستیم و یا کلاس های فوق برنامه و از این داستان ها،ما نفهمیدیم مدرسه دولتی که نباید شهریه بگیرند.

+مسئولین از افزایش جمعیت و داشتن فرزند صحبت می کنند و از تحکیم خانواده حتی خود شما جلسه فرهنگی در این خصوص میگذارید و یا مقاله می نویسید اما در عمل ،مشکلات و سنگ اندازی های فراوانی صورت میگیرد برای نمونه فرزند سوم به بعد بیمه اش را باید والدین بپردازند و بیمه شامل حالش نمی شود.لطفاً بگین که رسیدگی کنند.

+دوستان مسئله بهداشت دهان و دندان یک مسئله بسیار مهم است و به همین دلیل باید بدان رسیدگی شود. در تمام دنیا مسئله بهداشت دهان و دندان بسیار جدی گرفته می شود ولی در ایران شامل بیمه نیست و فقط دندان کشیدن جزء بیمه است آن هم از هر ده بیست دندانپزشکی یکی، در صورتی که بیشتر بیماری ها از همین دهان و دندان است و حتی بیمایهای گوارشی و ...ای کاش مسئولین رسیدگی می کردند.

شماره تماس با ما:02144608672


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین