تست پیوند محبت

تست پیوند محبت جمعه 11 دی 1394

تست پیوند محبت

با تکمیل این فرم و در صورت امکان ارسالش برای ما ابتدا به خود و بعد به ما کمک میکنید تا بتوانیم تحقیقی را برای بهبود زندگی بهتر برای شما و دیگر خوانندگان هفته نامه بوجود بیاوریم و در پایان هم چنانچه امکانش فراهم آید این مجموعه را به صورت کتابی در اختیار دیگران قرار دهیم تا با مطالعه آن زندگی بهتری را تجربه نمایند.

 این تحقق به شکل دیگری در سالهای قبل توسط جناب آقای لئو بوسکالیا  انجام شده و  قسمتی از آن با عنوان همه را دوست دارم و آنان نیز ...؟ با ترجمه سرکار خانم زهره  فتوحی در کتابی با همین نام به همت انتشارات یاسمن در سال1377 به چاپ رسیده شایان ذکر است این کتاب پنج بار تجدید چاپ شده است.و از کتابهای پر خواننده می باشد.

 فرم پیوند نامه

جنسیت:

میزان تحصیلات:

شغل:

متولد:

وضعیت تاهل:

تعداد فرزندان:

چگونه با همسرتان آشنا شدید؟

چند ساله ازدواج کردید؟

چند ساله از همسرتان جدا شدید؟

چه پیوندی را نخستین پیوند مهرآمیز خویش می دانید؟

به اعتقاد شما سه ویژه گی  تعیین کننده ی رشد مستمر عشق و بالندگی در این پیوند کدامند؟

به اعتقاد شما سه ویژه گی مخرب برای ویرانی پیوند مهر آمیز کدامند؟

چه پیوندی را دومین پیوند اصلی خویش می دانید  (اولیاء، همسر ، فرزند و...)

کدام سه ویژه گی تعیین کننده دوام و رشد دومین پیوند است؟

برای شما پیوند مهر آمیز مطلوب کدام است؟

بر اساس تجربیات خویش. به کسی که برای نخستین بار به شکل جدی در گیر شکل بخشیدن به پیوند مهر آمیز اولیه است، چه پندی می دهید؟

از شما بی نهایت قدر دان خواهیم شد، چنانچه این نظر سنجی را تکمیل و به آدرس ما ارسال نمائید حتی می توانید پاسخ را ایمیل کنید. این فرم در سایت های ما موجود است ،کافی است کپی و بعد از تکمیل برای ما ایمیل نمائید . حتی دوستان شما نیز می توانند این کار را انجام دهند.بی شک ما نیز در صورت تمایل شما چنانچه بخواهید با قید نام و آدرس پاسخ تست را برایتان ارسال می کنیم. (ASHTI.JS@GMAIL.COM)


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین