جعفر صابری/این خانه سیاه است!

جعفر صابری/این خانه سیاه است! شنبه 16 اردیبهشت 1396

 این

خانه سیاه است !

 زنده یاد فروغ فرخ زاد در قسمتی از  متن فیلم خانه سیاه است  می گوید: دنیای ما زشتی کم ندارد!زشتی های اطرافمان کم نمیشد اگر چاره ای برای درمانش نبود!

متأسفانه کمتر خانواده ایرانی هست که عزیزی را درگیر با مواد مخدر  نداشته باشد و کمتر انسانی در جامعه امروز ایران هست که نداند اعتیاد چیست! میشود ساعت ها و روز ها در خصوص علت و عوامل اعتیاد به گفت و گو نشست و ساعت ها در این خصوص بحث کرد اما متأسفانه این معضل  در جامعه نهادینه شده و چند سالی نیز هست که به آن بعنوان یک بیماری می نگرند و خوشبختانه راه های درمان بی شماری نیز برایش وجود دارد اما واقعیت مهم و درد ناک آن است که هرگز یک معتاد پاک پاک  نمی شود و همواره باید بحث درمانش ،دنبال و کنترل شود این مهم است که بیشتر ما باید بدان توجه نمائیم . خوشبختانه مسئولین محترم سعی فراوانی را برای در مان این بیماری نموده اند اما درمان بدون بوجود آوردن شرایط ادامه و بهبودی ، کاری عبث و بی فایده است و تمام نهاد ها و سازمانها  باید بسیج شوند تا اول راههای شناخت ، پیشگیری و در مان را تقویت نمایند . تمام اندیشمندان و صاحبان دانش و علوم اجتماعی معتقد هستند هزینه های در مان و بهبود یک معتاد بسیار بیشترا ز بحث پیشگیری است معذالک یک هزارم در مان برای پیشگیری صورت نمی گیرد. و این فاجعه است!

کم نیستند افرادی که تحصیلات عالیه دارند و لی  دچار اعتیاد شده اند ، هزینه های زیادی برای اشتغال و بکار گیری  بهبود یافتگان می شود و جای تأسف دارد که افراد سالم با تحصیلات عالیه بیکار هستند !

مؤسسه آشتی و هفته نامه همسر همواره در خد مت  اقشار مختلف  جامعه   بوده  و امروز بر حسب وظیفه   به لطف خدا وبا کمک و یاری تعدادی از کارشناسان و دلسوزان کار بلد و آشنا به این گونه امور، بحث در مان  اعتیاد و مشاوره را بوجود آورده تا شاید از این راه کمک ناچیزی به  شما خانواده  های محترم بنماید .

شخصاً بطور رایگان برای هر گونه خد مات مشاوره  و سمینار بخصوص در بخش کار آفرینی و اشتغال زایی اعلام آمادگی خود را مینمایم و از کلیه دوستان و سرورانی که در بخش های مختلف اعم از مشاوره ترک اعتیاد و اشتغال زائی صاحب نظر می باشد دعوت مینمایم مارا در این مهم یاری نمایند و از مسئولین محترم نیز استدعا دارم ضمن راهنمایی و ارائه طریق  مارا در این خصوص یاری نمایند. شماره های تماس با مرکز مشاوره و خد مات ترک اعتیاد هفته نامه به شرح زیر است.


09213174722


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین