پیام سرحدی

پیام سرحدی شنبه 16 اردیبهشت 1396

پیام سرحدی

کرمانشاه موزیک

مطلع شدیم که هنرمند عزیز و گرامی جناب آقای پیام سرحدی  (یونس) در یک حادثه رانندگی که شهریور ماه سال گذشته در جاده کرمانشاه اتفاق افتاده بطور کل به کما رفته و تا بهمن ماه متأسفانه هیچ امیدی به بازگشت وی به زندگی نبوده معذالک به لطف خدا ،وی امروز  در صحت و سلامت به سر می برد وی می گوید این معجزه و لطف خدا وند بود و دعای خیر خانواده و دوستان .

پیام که خواننده و بازیگر توانایی است (در فیلم سینمایی عبور از خط دوم ممنوع که نقش افسر پلیس را بر عهده داشت) اصلیتش کرمانشاهی است ولی مدتها است در شهر های شمالی کشور بخصوص نوشهر زندگی میکند و به دو زبان کردی و فارسی  آواز می خواند ،پیام در هنر خوش نویسی و خطاطی بخصوص نستعلیق نیز صاحب سبک است و در کشور،بعنوان قهرمان شکننده اجسام سخت وی را می شناسند. او   همیشه می گوید خانواده وبخصوص همسرم در موفّقیت من نقش مهمی داشته اند و عشق به پسر عزیزم سپنتا بود که مرا به زندگی امید وار میکرد.

 من خوشحال هستم که دوستان خوبی چون خانم افسانه ترابی و آقای بهزاد پویا که از دست اندر کاران مطرح صنعت سینمای کشور می باشند دارم و بی نهایت از  خانم آریان مهرکه پس از بهبودی ام ،کار پیگیری تصادف و وکالت مرا به عهده داشتند  تا به نتیجه برساند قدر دان هستم .

 من از کلیه کادر پزشکی بیمارستان طالقانی کرمانشاه قدردان و ممنون هستم.

 از خانم آریا ن مهر که نه تنها یک وکیل خوب ،بلکه دوست و مشاور ارزنده ای  برای من و خانواده ام بود کمال تشکر را به عمل می اورم . باید عرض کنم شاید این روحیه خوب  ورزشکاری و هنری من بود که به من کمک زیادی کرد تا به زندگی برگردم. من به عشق امام حسین (ع)  پای پیاده به کربلا رفته  همچنین در اردیبهشت سال 86 با پای پیاده به پابوس حضرت معصومه رفتم ، امسال نیز نیت دارم  پای پیاده از نوشهر به زیارت امام رضا و حضرت معصومه  بروم و به تازگی در یک فیلم سینمایی نیز قرار است بازی کنم ، اینها همه نشان از روحیه خوب و زنده  است که مرا به زندگی امید بخشید.

ما نیز برای این هنر مند خوب کشور مان آرزوی صحت و سلامت همیشگی را داریم.

تلفن های این عزیز هنرمند برای تماس شما علاقه مندان به هنر:

کرمانشاه  موزیک

09189099282-09364224112

009647501940427

 


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین