جشن بزرگ برای گامی بزرگ

جشن بزرگ برای گامی بزرگ یک شنبه 25 تیر 1396

جشن بزرگ برای گامی بزرگ

سرانجام غروب شنبه بیست و چهارم تیر ماه سال جاری  به همت کانون رفاهی هنر مندان با مدیریت آقای مهندس آیدین عزیزی طرح ساخت اولین بیمارستان تخصصی هنرمندان رسانه ای شد!

 آقای عزیزی طی نشت کوتاهی که با خبرنگار ویژه ما داشت اعلام کرد: این طرح که بیش از شش ما از مطرح نمودنش نمی گذر یک نیاز است که ما تشخیص دادیم زمان طرح موضوع است و به لطف خدا با رایزنی های به عمل آمد در همین مدت کوتا  پیش رفت های قابل تو جه ای صورت گرفته و  هم از طرف مسئولین و هم هنرمندان حمایت های خوبی از خود نشان داده اند . ما امید وار هستیم همکاران خوب رسانه ای وخبر نگاران محترم نیز به انعکاس خبری مطلب همت لازم را بنمایند.

 طرح ساخت بیمارستان تخصصی هنر مندان یک نیاز صنفی  است . خوشبختانه هنر مندان کشور دوشادوش دیگر چهرها و مانند ورزشکاران و یا سیاست مداران همواره در امر خیر پیش قدم بوده اند  اما کمتر از حمایت و پشتی بانی های لازم برخوردار هستند. این حمایت ها از قبیل بیمه ، در مان ، وام و ... همیشه دغ دغه هنر مندان بوده و متاسفانه تا کنون هیچ حمایت شایسته ای از ایشان نشده بیشتر وقتها یک هنرمند دچار مشکلات معیشتی است و لی بدلیل وجه اجتماعی که دارد نمی تواند و شایسته نیست که از کمبودهایش بگوید گاهی وقتها هم که گفته میشود، کاری صورت نمی گیرد اما همین هنر مندان با دلی خون بار ها لبها رابه خنده آورده اند.

 امروز ما خورسند هستیم و کاری را شروع میکنیم که شایسته هنر مندان عزیز است. و امیدوار هستیم ادامه یابد. مسئولین عزیز بویژه دروزارت بهداشت و در مان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شورای عالی انقلاب فرهنگی وزارت کار و امور اجتماعی وسازمان فنی وحرفه ای  اعلام آمادگی کرده اند .

امید وار هستیم که این مسیر ادامه یابد من از آوردن نام فرد فرد همراهان خوداری میکنم چرا که همه به ما محبت داشته و دارند ولی لازم می دانم از مساعدت دوستان در انجمن ها هنری تقدیر ویژ بنمایم  بر آن هستیم تا یک شرکت با حضور نمایندگان هفت هنر از انجمن های هنری اعم از تجسمی ، سینما ، خوشنویسی، تاتر،موسیقی،ادبیات و... تاسیس نمائیم تا همه درگیر موضوع شوند و باور داریم با هم بودن زیبا ترین واژه ممکن برای چنین خد ماتی است .

صمیمانه امید وار هستم همه هنر مندان بخصوص پیشکسوتان هنر این پروژه را متعلق به خود بدانند. و در گیر آن شوند ما هیچ گونه حمایت مالی از ایشان طلب نداریم و تنها حمایت های معنوی و راهنمایی هایشان باعث دلگرمی و مشوق  ما خواهد بود.

در حاشیه مراسم جناب آقای معززی رییس هیات مدیره کانون رفاهی هنر مندان ونایب رییس کمپین حمایت ازساخت بیمارستان تخصصی هنرمندان از حضور ارزشمند انجمنهاو پیشکسوتان هنری  بویژه مسئولین کمال تشکر را به عمل آورد وپیشنهاد مطرح شده دوستان هنر مند را در خصوص به مسابقه گذاردن طرح معماری ساخت بیمارستان را خبر داد و از مسئولین وزارت کار و امور اجتماعی بخصوص معاونت آموزش وبرنامه ریزی سازمان فنی وحرفه ای  بجهت همکاریشان تشکر ویژه نمود.

 جعفر صابری مدیر موسسه آشتی و صاحب امتیاز هفته نامه همسر نیز از طرح های حمایتی کانون خدمات رفاهی هنر مندان بویژه طرح بیمه که توسط شرکت سرمایه گذاری آریا جوان صبا به ریاست آقای سید مجید حسینی خبر داد که زین پس  هنر مندان و اعضای کانون می توانن از خد مات بیمه تامین اجتماعی با شرایط ویژه بهرمند شوند.

ما نیز آرزو می کنیم این این پروژه هرچه زود تر به مراحل بهر بردای برسد.                گزارشگر و خبر نگار: هادی کرمی اردستانی


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین