فقط برای شما

فقط برای شما جمعه 20 مرداد 1396

 

فقط برای شما

 

سلام آقا، خدا وکیلی انصاف داشته باشید حضرت امام خمینی بنیان گزار انقلااب اسلامی فرمودند: این انقلاب پا برهنه ها است ! حالا بعد از نزدیک چهل سال این طور حق پابرهنه ها را میدین؟ میلیاردی اختلاس میشه؛ بیشتراز سی ساله  استخدام رسمی ندارید یک مشت بدبخت بیچاره مثل ما هم که دار و ندارمون یک موتورسیکلت است و از صبح تا شب  جان برکف داریم یک لقمه نان  حلال برای زن و بچه خودمان می بریم، می آئید برایش طرح ترافیک تعریف می کنید تا از ما هم یه چیزی بگیرید آیا با این قوانینتان خدا از شما راضی خواهد بود ؟

سلام من یک مجروح شیمیایی هستم، سالهاست باید دارو تهیه کنم بیشتر داروهایم  را باقیمت بازار آزاد تهیه میکنم و دلم می سوزد چرا که یک بسته پماد که می گیرم اولاً مشخص است که چقدر از تیوپ کم شده و از طرف دیگر زمان مصرف باید کلی فشار بدهیم تا بیش از نیمی از تیوپ هوایش خارج شود و تازه استفاده کنیم این دزدی و کم فروشی نیست؟

 

سلام ببخشید من در خصوص حقوق شهر وندی می خواستم عرض کنم این که شرکت اتوبوس واحد می آد روی در و پنجره آگهی می چسبونه یک جور نادیده گرفتن حقوق شهر وندی است و باید به این موضوع رسیدگی شود.

 

سلام آقا من یه جوان ایرانی هستم اگر شما مسلمان هستید و پیرو دین اسلام و کتاب آسمانی شما قرآن است و سعی در اجراء موازین قرآنی و اسلامی دارید حتی دست دزد را قطع می کنید پس چرا فکری برای ما جوانان نمی کنید مگر ما ایرانی نیستیم مگر ما مسلمان نیستیم.من جوان ایرانی که کار ندارم بیکارم بعد از این همه درس خواندن، سربازی رفتن و خلاصه یه پدر کارمند ساده بخش خصوصی  با حقوق زیر دو میلیون تومان ،رفتم وام بگیرم ماشین بخرم کار کنم میگن ضامن  کسر از حقوق بیاررفتیم سه نفر پیدا کردیم. اداره شون میگه نامه فقط به افراد فامیل درجه یک یعنی همسر و فرزند می دهیم.

 

آقا سلام ببخشد اگر راستی راستی درد دل مردم روچاپ میکنید عرض کنم؟ هی میگن چرا مردم ماهواره نگاه میکنند؛ چون به  نظر بیننده احترام می گذارند خبر را تحریف نمی کنند اطلاعات درست به مردم میدن اونی را که مردم دوست دارند نشان میدن و خلاصه هر وقت هم که کارشون داری راحت یه پیام میدی خودشون تماس میگیرند حالا شما به هر کدام از شبکه های صدا وسیما زنگ بزنی یه پیامگیر هست حال جواب دادن به مردم را ندارند  فقط باید بگی این برنامه خوبه یا بد... این طور نمی شه به مردم احترام گذاشت مردم هم راه خودشون را جدا می کنند وحتی به نظرات مردم هم توجه نمی کنند .هرچی فیلم و سریال تکراری هست تو کانالهای جدید نشون میدن و همیشه دنبال اسپانسر هستند اما کانال های خارجی با مخاطب ده برابر بیشتر، ده برابر کمتر از کانال داخلی  پول آگهی میگیره!

سلام آقا اگه میشه سلام من را به آقای جعفر صابری برسونید و بگین آقا دمت گرم خدا پدرت و بیامرزه سال 93 یه مطلب راجع به سرباز نوشتی که متأسفانه کسی گوش نداد. ای کاش مسئولین لااقل این مقاله را امروز بخوانند  اگه میشه دوباره چاپش کنید تا اینجوری سرباز کشی تو پادگانها راه نیفته.

 

 

جناب آقای دکتر محمد حاجی بابایی  ضمن عرض تبریک به مناسبت دریافت  گواهی خدمت اروپا  به حضرت عالی. سالگرد ورود آزادگان  را نیز بر شما و کلیه آزادگان عزیز تبریک عرض می نمایم.

جعفر صابری

 مدیر عامل مؤسسه آشتی و صاحب امتیاز هفته نامه همسر


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین