طرح چاپ رایگان آگهی های تبلیغاتی

طرح چاپ رایگان آگهی های تبلیغاتی یک شنبه 11 تیر 1396

طرح چاپ رایگان آگهی های تبلیغاتی

 

احتراماً نظر به طرح حمایتی معاونت محترم مطبوعات و خبرگزاری های داخلی  به جهت بالا بردن فرهنگ  مطالعه و حمایت از مطبوعات  کشور   ،طرح چاپ رایگان آگهی به حضورتان تقدیم می شود ،دراین طرح اهداف زیر مورد نظر می باشد که امید است در راستای سیاست های فرهنگی کشور در سال جاری به توسعه فرهنگی و آموزش کشور کمک نماید و به اقتصاد میهن عزیزمان رونق بیشتری ببخشد.

این شرایط مخصوص مجموعه هایی خواهد بود که حداقل پنج هزار شماره هفته نامه را برای یک سال مشترک شوند که با عنایت به طرح حمایتی معاونت مطبوعات کافیست تنها پنجاه در صدر  هزینه اشتراک سالانه را به مجله بپردازند و در عوض هر ماه از یک آگهی به ابعاد یک چهارم صفحه بصورت رایگان برخوردار باشند.

باعنایت به اینکه هفته نامه  بین المللی همسر اولین هفته نامه رسمی کشور است  که با بیش از هفده سال است در کشور فعالیت می نماید می تواند بهترین  تریبون ارائه خدمات آن مرکز در کانون خانواده که مهمترین رکن جامعه است،  باشد.

باتوجه به اینکه متن آگهی و یا رپورتاژ مورد نظر شما در بهترین قسمت هفته نامه  قرار خواهد گرفت بی شک از نگاه و توجه بیشتری برای مخاطب برخوردار خواهد شد.

 همچنین  با تیراژ و شرایطی که برای دیگر مشترکین هفته نامه می باشد  در واقع متن آگهی شما با بهترین روش به بیشترین مخاطب خواهد رسید .

شما می توانید بعنوان یک خبر نامه رسمی هر ماه آخرین اخبار و اطلاعیه های مهم خود را نه تنها به افرادی که مورد نظرتان هستند بلکه بعنوان یک گزارش کار و فعالیت به اطلاع عموم برسانید که خود نوعی تبلیغ و جذابیت برای معرفی بیشتر مجموعه شما  در جامعه خواهد بود.

بی شک مطلع هستید که کارشناسان علوم اجتماعی و تبلیغاتی  به تأثیر تبلیغات غیر مستقیم و رو در رو بیش از هر نوع تبلیغی اعتقاد دارند. و این روش بهترین روش ممکن است ، با کمی  دقت   متوجه می شوید در اختیار قرار دادن یک شماره هفته نامه در اختیار مراجعه کننده به سیستم شما  بیش از یک تراکت و یا برگه آگهی که در دید فرد قرار دارد تأثیر گذار خواهد بود  چراکه باخود به منزل  یا محل کار خود برده و نه تنها خود ،بلکه در معرض دید دیگران نیز قرار خواهد گرفت و از طرف دیگر هزینه ی پرداختی شما برای این چنین تبلیغی با توجه به تیراژ و روش پخش مورد نظر ما کمتر از 1000 ریال خواهد شد که هیچ تراکت رنگی و یا بروشوری حتی بصورت کپی رنگی در این تیراژ با این قیمت نخواهد بود !

مسئولین  محترم روابط عمومی آن سازمان با برنامه ریزی دقیق و درستی که بی شک انجام  خواهند داد  می توانند از مصاحبه با مدیر عامل و یا اعضاء هیئت مدیره  تا معرفی کارکنان نمونه و یا مراجعه کننده و یا مخاطب نمونه در این تریبون از بهترین روش ممکن برای معرفی بهتر خد مات مرکز بهره جویی بنمایند.

ارتباط هر هفته مخاطبین با این رسانه به عنوان مجری طرح های تبلیغی سیستم و تشکیلات شما این کمک را می نماید که همواره  اخبار و اطلاعات شما را دنبال  نماید و پیگیر موضوعات باشد .

و در پایان چنانچه  اشتراک بیش از  هفت هزار نسخه را از هفته نامه همسر خریداری نمائید در ماه یک شماره آگهی با پنجاه درصد تخفیف  ویژه نیز برخوردار خواهید شد که خود ،کمک به برقراری بیشتر این ارتباط ها می نماید.

امید ما برای سال جدید پیروزی، موفقیّت و سلامت حضرت عالی و کلیه همکاران است و شروع یک همکاری شایسته و منا سب .

ارادتمند

جعفر صابری

 مدیر عامل مؤسسه فر هنگی هنری آشتی و

صاحب امتیاز هفته نامه بین المللی همسر


برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل

آخرین